Kamenná prodejna ve Dvoře Králové n.L. je v běžném provozu.

Kasiopea

Vybíráte nábytek pro Vaši koupelnu a líbí se Vám klasické tvary v kombinaci s moderními prvky? Jste příznivci nábytku ve vysokém lesku s designovými chromovanými úchyty? Rádi byste koupelnový nábytek laděný ve shodném designu a potřebujete kombinovat nábytek určený k zavšení stěnu a nábytek stojící na nábytkových nožičkách? Pak je série Kasiopea tou správnou volbou právě pro Vás. Hodí se do nových i rekonstruovaných koupelen, kterým dodá na čistém a moderním vzhledu.

Moderní design a kvalita zpracování jsou výhody, které u koupelnového nábytku série Kasiopea jistě oceníte

Série Kasiopea je oblíbenou a cenově dostupnou variantou pro každou koupelnu. Vyrábí se na nejmodernějších evropských linkách s přísnou kontrolou kvality, takže bude jistě po dlouhá léta sloužit k Vaší spokojenosti.

Specifikace koupelnového nábytku série Kasiopea

Klasické tvary v kombinaci s moderními prvky působí designově a velmi čistě. MDF desky ve vysokém lesku (4 x lakováno) s chromovanými úchyty a soft close pomalým dovíráním dvířek zabraňují hluku a poškození nábytku při běžné manipulaci. Série Kasiopea je kombinovaná z nábytku stojícího na chromovaných nožičkách (skříňky s umyvadlem) a nábytku určeného k zavěšení na stěnu (doplňkové sloupky). Nábytek je vždy dodáván ve smontovaném stavu.

Jaké komponenty koupelnového nábytku série Kasiopea si můžete vybrat

Skříňky s umyvadlem

V naší nabídce naleznete koupelnové skříňky s umyvadlem stojící na chromovaných nábytkových nožičkách o šíři 65 a 85 cm. Umyvadlo v klasickém zaobleném tvaru s antibakteriální úpravou je vždy součástí dodávky. Skříňka s umyvadlem je dodávána ve smontovaném stavu. Po vybalení postačí postavit na místo užívání, umyvadlo přichytit silikonem ke stěně a můžete začít okamžitě používat.

Galerky s osvětlením

Nabízíme galerky o šíři 65 a 85 cm s integrovaným osvětlením. Zrcadlová skříňka s úložným prostorem, postranní část je tvořena poličkami a vestavěnou zásuvkou. Zrcadlo je odolné proti vlhkosti.

Doplňkové sloupky

Série Kasiopea nabízí dva typy doplňkových sloupků - nízký doplňkový sloupek (výška 100 cm) a vysoký doplňkový sloupek (výška 170 cm). Tento typ koupelnového nábytku je určený k zavěšení na zeď. Chytré řešení úložného protoru, který bude šetřit místo ve Vaší koupelně. 

partnerské weby

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace