Kamenná prodejna ve Dvoře Králové n.L. je v běžném provozu.

Lyra

Řešíte dostatek úložného prostoru ve Vaší koupelně za rozumnou cenu? Líbí se Vám klasické zaoblené tvary umyvadla s moderními prvky? Jste-li příznivci koupelnového nábytku stojícího na nábytkových nožičkách s klasickými chromovanými úchyty, určitě Vás zaujme série Lyra.

Klasický design s moderními prvky a kvalita zpracování jsou výhody, které u koupelnového nábytku série Lyra jistě oceníte

Koupelnový nábytek je vyráběn na nejmodernějších evropských linkách s přísnou kontrolou kvality. Nábytek stojící na chromovaných nábytkových nožičkách je klasickou přesto velmi oblíbenou variantou pro řešení úložného prostoru v nové i rekonstruované koupelně.

Specifikace koupelnového nábytku série Lyra

Koupelnový nábytek je dodávaný ve smontovaném stavu. Po vybalení stačí postavit na místo určení, umyvadlo přichytit silikonem k zadní stěně (zabrání nežádoucímu převrácení skříňky) a nic nebrání k okamžitému užívání. MDF desky jsou bílé barvy ve vysokém lesku (4 x lakováno), což eliminuje riziko poškrábání při běžném užívání. Soft close pomalé dovírání zabraňuje hluku a předchází poškození při používání. Série Lyra je vhodnou kombinací úložného prostoru za velmi hezkou cenu.

Jaké komponenty koupelnového nábytku série Lyra si u nás můžete vybrat

Skříňky s umyvadlem

Série Lyra nabízí skříňky s umyvadlem v různých šířkách (50, 55 a 60 cm). Umyvadlo v klasickém tvaru s antibakteriální úpravou a vylisovanými kraji (zabraňuje stékání vody) je vždy součástí dodávky. 

partnerské weby

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace