Kamenná prodejna ve Dvoře Králové n.L. je v běžném provozu.

Marco

Chystáte se vybavit Vaši koupelnu novým koupelnovým nábytkem? Líbí se Vám klasické tvary v kombinaci s moderními prvky? Máte rádi nábytek, kde speciálně tvarovaná dvířka nahrazují klasické úchyty? Chtěli byste nábytek stojící na chromovaných nábytkových nožičkách? Všechny tyto kritéria splňuje koupelnový nábytek série Marco. Velkou výhodou je též dodání ve smotnovaném stavu. Jistě oceníte i chytře řešený úložný prostor, který činí nábytek velmi praktickou variantou. Dopřejte si kvalitní koupelnový nábytek, který Vás okouzlí svým zpracováním, kvalitou a moderním provedením.

Moderní design a kvalita zpracování jsou výhody, které u koupelnového nábytku série Marco jistě oceníte

Nábytek je vyráběn na nejmodernějších evropských linkách s přísnou kontrolou kvality. Moderní prvky podtrhují klasické tvary a dodají na elegantním vzhledu. Bílá barva ve vysokém lesku působí nadčasově a čistě. 

Specifikace koupelnového nábytku série Marco

Koupelnový nábytek stojící na chromovaných nábytkových nožičkách. Designové provedení ve vysokém lesku (4 x lakováno). Speciálně tvarovaná dvířka, které nahrazují klasické úchyty jsou jedním z mnoha moderních prvků této série. Soft close pomalé dovírání dvířek zabraňuje hluku a eliminuje poškození nábytku při běžném užívání. Prostorný a chytře řešený úložný prostor činí tuto sérii velmi oblíbenou. Tato série je ideálním řešením pro Vaši novou nebo stávající koupelnu.

Jaké komponenty koupelnového nábytku série Marco si u nás můžete vybrat

V nabídce koupelnového nábytku série Marco naleznete koupelnové skříňky s umyvadlem, doplňkové sloupky a galerky s LED osvětlením.

Koupelnové skříňky s umyvadlem

Nabízíme v různých šířkách (60, 65, 70 a 85 cm). Koupelnová skříňka je vždy dodávána s umyvadlem v klasickém tvaru a se speciální antibakteriální úpravou. MDF desky ve vysokém lesku v bílé barvě (4 x lakováno) jsou designovým řešením pro chytře řešený úložný prostor. Dvířka jsou opatřena soft close pomalým dovíráním, což zabraňuje nejen hluku ale i poškození při běžném užívání.

Galerky s LED osvětlením

V naší nabídce naleznete galerky v různých šířkách (60, 65, 70 a 85 cm). Galerky se zrcadlem odolným proti vlhkosti a integrovaným LED osvětlením. Jedna nebo dvě postranní skříňky s dvěma skleněnými poličkami, které využijete pro ukládání kosmetických a hygienických přípravků. MDF desky ve vysokém lesku a soft close pomalým dovíráním chrání nábytek před poškozením při běžném užívání. 

Vysoké doplňkové sloupky

V sérii Marco naleznete 190 cm vysoké doplňkové sloupky s košem nebo bez koše. Nezabírá mnoho prostoru v koupelně, přitom však perfektně řeší dostatek úložného prostoru pro kosmetické, hygienické i uklízecí prostředky. I v menších koupelnách tyto výhody jistě oceníte.

partnerské weby

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace