Kamenná prodejna ve Dvoře Králové n.L. je v běžném provozu.

Masážní boxy s vanou

Vybíráte masážní sprchový box a nevíte pro jaký typ se rozhodnout? Máte omezený prostor v koupelně a není možné řešení vany a sprchového koutu? V tom případě je masážní box s vanou ideální variantou právě pro Vás.

Výhody masážního boxu s vanou a její součásti

Hlavní výhodou je vana, která je součástí masážního boxu. Díky tomu si můžete naplno užívat výhody vany a masážního boxu. Pevné části boxu chytře řeší hydroizolaci a díky tomu není potřeba prostor za boxem obkládat. Kvalitní komponenty zajišťují dlouhodobé spokojené užívání.

Součásti masážního boxu s vanou

Součástí masážních boxů je vždy akrylátová vana se sifonem, dále pak hlavová sprcha, ruční sprcha a masážní trysky, které jsou opatřené anticalc systémem. Tento systém zabraňuje usazování nečistot a snažší údržbu.
Všechny tyto boxy mají nadstandardní vybavení (osvětlení, rádio, ventilátory, elektronický dotykový ovládací panel apod.) 

Instalace masážního boxu z hlediska připojení

Stěny boxů jsou tvořeny neprůhlednými panely, takže není potřeba žádného velkého zásahu do prostor koupelny, ani obkládání prostor za masážním boxem. Připojení je velmi jednoduché. Postačí pancéřovanými hadicemi (1 až 1,5 m) připojit teplou a studenou vodu do boxu. V případě boxu s osvětlením nebo integrovaným rádiem, je potřeba přívod elektřiny (trafo 220V - zásuvka nebo jistič).

partnerské weby

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace