Kamenná prodejna ve Dvoře Králové n.L. je v běžném provozu.

Oscaro

Moderní linie hrany v kombinaci s klasickými tvary je velmi oblíbenou variantou pro koupelnové nábytky. Hledáte koupelnový nábytek stojící na nábytkových nožičkách? Jste příznivci designového zpracování ve vysokém lesku a líbí se Vám chromované úchyty? Řešíte dostatek úložného prostoru ve Vaší koupelně? V tom případě je série Oscaro ideální variantou právě pro Vás. Další velkou výhodou je dodání nábytku ve smotnovaném stavu. Kvalita spolu s moderním designem jsou vlastnosti, které jistě oceníte.
Nechte Vaši koupelnu prozářit designovým nábytkem, který ji nejen prosvětlí, ale bude ji udržovat v čistém a moderním trendu.

Moderní design a kvalita zpracování jsou výhody, které u série Oscaro jistě oceníte  

Nábytek je vyráběn na nejmodernějších evropských linkách s přísnou kontrolou kvality. Moderní design v kombinaci s klasickými tvary a chromovanými úchyty je pro zákazníky velmi zajímavou a oblíbenou variantou koupelnového nábytku. Čistý vzhled v moderním tónu vysokého lesku ocení i náročnější zákazníci.

Specifikace koupelnového nábytku série Oscaro

Jedná se o nábytek stojící na chromovaných nábytkových nožičkách. Kombinuje klasické tvary s moderními prvky a kvalitním zpracováním. Série Oscaro vyniká chytře řešeným úložným prostorem. MDF desky v bílé barvě ve vysokém lesku jsou 4 x lakované, což eliminuje riziko poškrábání při běžném užívání. Součástí je soft close pomalé dovírání dvířek, zabraňující hluku a poškození skříněk při manipulaci. Dvířka jsou tvarovaná s chromovanou částí, která nahrazují klasické úchyty. Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu. Po vybalení stačí postavit na místo užívání, u koupelnové skříňky s umyvadlem stačí umyvadlo přichytit silikonem k zadní stěně (předchází nechtěnému převrácení umyvadlové skříňky). U vysokých typů nábytku z bezpečnostních důvodů nutno přikotvit šrouby ke stěně.

Jaké komponenty koupelnového nábytku série Oscaro si u nás můžete vybrat

Série Oscaro nabízí  doplňkové skříňky s umyvadlem, galerky s osvětlením nebo bez osvětlení a vysoké doplňkové sloupky.

Doplňkové skříňky s umyvadlem  

Skříňky s umyvadlem v různých šířkách (55, 60, 65, 70, 85 a 95 cm). Skříňka s umyvadlem o šíři 85 cm je jako jediná na výběr s košem nebo bez koše. MDF desky ve vysokém lesku se soft close pomalým dovíráním dvířek. Umyvadlo v klasickém tvaru s antibakteriální úpravou je vždy součástí dodávky.

Zrcadlové galerky

V sérii Oscaro naleznete zrcadlové galerky s klasickým osvětlením, LED osvětlením nebo bez osvětlení. Můžete si vybrat z následující nabídky různých šířek galerek: 87 cm s osvětlením, 95 cm bez osvětlení, 95 cm s osvětlením, 85 cm bez osvětlení, 85 cm s osvětlením, 70 cm s osvětlením, 70 cm bez osvětlení, , 60 cm s osvětlení, 60 cm bez osvětlení. Zrcadlo se speciální úpravou - odolné proti vlhkosti. Uvnitř postranní skříňky (skříněk) jsou poličky pro lepší využitelnost úložného prostoru.

Vysoký doplňkový sloupek

Nabízíme dva typy vysokých doplňkových sloupků o výšce 190 cm. Na výběr je doplňkový sloupek s košem nebo bez koše. Jedná se o typ nábytku s dostatkem úložného prostoru, který však nezabere zbytečné místo ve Vaší koupelně. Hodí se tedy i do koupelen menších rozměrů.

partnerské weby

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace