Kamenná prodejna ve Dvoře Králové n.L. je v běžném provozu.

Senator Air

Řešíte vybavení Vaší koupelny? Chcete doladit prvky koupelnového nábytku k naprosté dokonalosti a přitom mít chytře a prakticky řešený úložný prostor? V tom případě Vás jistě zaujme série Senator. Tato série prozáří Vaši koupelnu a dodá elegantní, čistý a moderní nádech v trendu oblíbených hranatých tvarů. Jste-li příznivci nábytku určeného k zavěšení na stěnu, prohlédněte si nabídku jednotlivých komponentů v sérii Senator.

Moderní design a kvalita zpracování jsou výhody, které u série Senator Air jistě oceníte

Velmi oblíbená krásná designová řada koupelnového nábytku, která vyniká kombinací moderního vzhledu v hranatém tvaru a chytře řešeným úložným prostorem.  Sérii Senator ocení náročnější zákazníci, kteří chtějí podtrhnout moderní a svěží vzhled koupelny. Nábytek je vyráběn na nejmodernějších evropských linkách s přísnou kontrolou kvality. Dodáváno ve smontovaném stavu. Díky těmto aspektům bude jistě po dlouhá léta sloužit k Vaší spokojenosti.

Specifikace koupelnového nábytku série Senator Air

Moderní designové provedení hodící se do novějších typů koupelen. Designová linie v trendu oblíbených hranatých tvarů. Nábytek je určený k zavěšení na stěnu, vyniká svou praktičností a usnadňuje udržení čistoty v koupelně. Kombinace dekoru tmavého dřeva s bílou barvou ve vysokém lesku (4x lakováno) zajišťuje vysokou kvalitu a odolnost. Zaoblené hrany skříňky nejsou lepené ale lakované. Díky tomu pusobí nejen designově, ale z praktického hlediska zabraňují odlepování na hranách jako to bývá u lepených typů nábytku při nekvalitním zpracování. Speciálně tvarovaná dvířka nahrazují chromované úchyty a podtrhují moderní design. Soft close pomalé dovírání.

Jaké komponenty koupelnového nábytku série Senator si u nás můžete vybrat

Skříňky s umyvadlem

V této sérii naleznete skříňky o šíři 60 a 80 cm. Skříňky jsou vždy dodávány s umyvadlem v hranatém designu a se speciální antibakteriální úpravou. Tvarovaná dvířka nahrazující klasické úchyty. Chytře řešený úložný prostor.

Doplňkový sloupek vysoký

Sloupek 190 cm vysoký. Určený k zavěšení na zeď. Designová varianta pro lepší využitelnost úložného prostoru v koupelně.

Zrcadlové galerky s osvětlením

Série Senator nabízí dva rozměry zrcadlové galerky (60 a 80 cm). Designové provedení, boční části galerky v dekoru tmavého dřeva. Zrcadlo s úpravou proti vlhkosti. Dvě zrcadlové skříňky s úložným prostorem a soft close pomalým dovíráním.

partnerské weby

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace