Kamenná prodejna ve Dvoře Králové n.L. je v běžném provozu.

Serpens

Řešíte úložný prostor ve Vaší koupelně? Sháníte koupelnovou skříňku s umyvadlem a zrcadlovou galerkou ve stejném designu? Máte rádi klasické tvary s moderními prvky a chcete kvalitu za rozumnou cenu? Nahlédněte do nabídky koupelnového nábytku série Serpens, která všechny tyto požadavky splňuje.

Klasický design s moderními tvary a kvalita zpracování jsou výhody, které u série Serpens jistě oceníte

Koupelnový nábytek je vyráběn na nejmodernějších evropských linkách s přísnou kontrolou kvality. Klasické tvary s moderními prvky a dostatkem úložného prostoru činí tuto sérii velmi praktickou. Soft close pomalé dovírání dvířek zabraňuje poškození při běžném užívání. Jedná se o typ nábytku určeného k zavěšení na zeď, čímž usnadňuje udržitelnost čistoty ve Vaší koupelně.

Specifikace koupelnového nábytku série Serpens

Tato série prakticky řešeného koupelnového nábytku je cenově dostupnou variantou. Dvířka se soft close pomalým dovíráním zabraňují hluku a nechtěnému poškození při běžném užívání. Bílá barva ve vysokém lesku (4 x lakováno) eliminuje riziko poškrábání. Skříňky jsou opatřené klasickými chromovanými úchyty.

Jaké komponenty koupelnového nábytku v sérii Serpens naleznete

Koupelnová skříňka s umyvadlem

Skříňka o šíři 50 cm s umyvadlem v klasickém zaobleném tvaru s antibakteriální úpravou. MDF desky v bílém lesku s chromovanými úchyty.

Zrcadlová galerka s osvětlením

Zrcadlová galerka s jedním otevíracím křídlem a dvěma skleněnými poličkami. Zrcadlo je opatřeno vrstvou proti vlhkosti a integrovaným osvětlením v horní předsazené části galerky. Obsahuje zásuvku pro možnost použití např. fénu nebo holícího strojku.

 

partnerské weby

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace