Kamenná prodejna ve Dvoře Králové n.L. je v běžném provozu.

Sirius

Koupelnový nábytek série Sirius je oblíbená klasika kombinována moderními prvky. Sháníte-li nábytek, který zajistí dostatek úložného prostoru a přitom nenaruší příjemný vzhled Vaší koupelny, určitě Vás zaujme série Sirius. Líbí se Vám nábytek stojící na nábytkových nožičkách? Jste příznivci klasických tvarů s moderními prvky? Potřebujete více komponentů pro vetší množství úložného prostoru? Koupelnový nábytek laděný do shodného designu dodá koupelně na hezkém a čistém vzhledu. Nábytek se vždy dodává ve smontovaném stavu.

Klasický design s moderními prvky a kvalita zpracování jsou výhody, které u série Sirius jistě oceníte 

Nábytek je vyráběn na nejmodernějších evropských linkách s přísnou kontrolou kvality. Tuto sérii jistě ocení vyznavači klasických tvarů v modernějším provedení. Jemná kombinace, která podrthne čistý a svěží vzhled Vaší koupelny.

Specifikace koupelnového nábytku série Sirius

Jedná se o sérii koupelnového nábytku stojícího na nábytkových nožičkách. MDF desky jsou v bílé barvě ve vysokém lesku a soft close pomalým dovíráním dvířek. Tyto vlastnosti udávají vysokou kvalitu a eliminují poškození nábytku při běžném užívání. Pro manipulaci s nábytkem slouží klasické chromované úchyty, které dodávají nábytku na moderním vzhledu. Dodáváno ve smontovaném stavu - po vybalení stačí umyvadlo přichytit silikonem k zadní stěně, aby nedošlo k nechtěnému převrácení umyvadlové skříňky. Vysoké části nábytku je z bezpečnostních důvodů třeba přikotvit ke stěně. 

Jaké komponenty koupelnového nábytku série Sirius si u nás můžete vybrat

Sirius nabízí koupelnové skříňky s umyvadlem, doplňkové sloupky a galerky a zrcadla s osvětlením.

Koupelnové skříňky s umyvadlem

Skříňky na výběr v rozměrech 45, 65, 75 a 87 cm. Chytře řešený úložný prostor. Dvířka s chromovanými úchyty a soft close pomalým dovíráním, které zabraňují hluku a eliminují poškození při běžném užívání. Umyvadlo je vždy součástí dodávky. Opatřeno antibakteriální úpravou.

Galerky s LED osvětlením

Galerky jsou na výběr v různých šířích (65, 75 a 87 cm). Součástí je LED osvětlení, postranní skříňka s poličkami pro lepší využitelnost úložného prostoru. Zrcadlo je opatřeno vrstvou proti vlhkosti. 

Zrcadla s LED osvětlením

Zrcadlo je v nabídce v šíři 45 a 55 cm. Jednoduchý přesto moderní design. Zrcadlo je odolné proti vlhkosti.

Doplňkové sloupky

V nabídce naleznete doplňkový sloupek nízký a doplňkový sloupek vysoký (190 cm). Chytře řešený úložný prostor, který zabare minimum prostoru ve Vaší koupelně.

partnerské weby

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace