SLEVA -5% S KÓDEM JARO24 NA VEŠKERÝ KOUPELNOVÝ NÁBYTEK

SPRCHY

velmi široký termín. Nepostradatelným sortimentem každé koupelny jsou bezesporu sprchové kouty, sprchové vaničky, walk-in, sprchové dveře a vše ostatní související se sprchováním. Sprchou povětšinou startujete svůj den a zároveň ho tak i končíte a proto je třeba tomuto tématu porozumět a vědět o každém možném využití a řešení, které bude vyhovovat jak Vám, tak prostoru, kde bude sprcha umístěna. Je dobré si ujasnit, co od sprchy očekáváte a pokud nemáte koupelnu dostatečně prostornou pro umístění vany i sprchového koutu, tak popřemýšlejte zda-li jste více koupací (vana) nebo sprchovací (sprcha) typ, tak aby vše co nejlépe vyhovovalo Vašim potřebám.

Kategorie níže vám pomohou usnadnit orientaci.

Sprchové kouty

Asi nejklasičtějším řešením typické koupelny je klasický sprchový kout, čímž se rozumí "sprchová zástěna". Tyto nabízíme výhradně se výplněmi z bezpečnostního skla. Plastové výplně nenabízíme z kvalitativních důvodů a krátké životnosti výrobku. Je již na vás zda si vyberete již komplet s vaničkou nebo zvolíte samostatné sprchový kout. V naší nabídce naleznete mnoho rozměrů a tvarů sprchových koutů.

Sprchové vaničky

Pokud jste si vybrali sprchový kout bez vaničky nebo sháníte samostatně sprchovou vaničku, v této kategorii jste správně. Vaničky nabízíme vyrobené z mnoha různých materiálů, dokončené v mnoho barevných provedení a několika tvarech. Každý si zde zkrátka najde to, co potřebuje nejvíce.

Nejprodávanější

154 položek celkem
axin sprchovy kout
+ další
REA-K8778
cynny dil
U NÁS K VIDĚNÍ
od 4 090 Kč
+ další
KTC_032S
Aplomo Hyacint pevný boční díl 80, 90 (Šířka stěny 80 cm)
TOP PRODUKT
+ další
KQH032S
nixoon
+ další
REA-K5002
sincodue
Tip TOP PRODUKT
+ další
DSD-80
sinco dvere1
Tip TOP PRODUKT
od 6 190 Kč
+ další
DS-80
actis bocni dil
+ další
PA-80
actis
od 12 390 Kč
+ další
DA-100
alex chrom
+ další
REA-K0287
alfa pruhy
JARNÍ CENA
5 399 Kč
ALFSTR100
alfa walk in
od 5 999 Kč
+ další
ALF120
Aplomo Belly 100 Walk In sprchový kout (Šířka dveří 100 cm)
+ další
KTA_030P
belly o
12 990 Kč
KTA_046P
Nahoru
Další produkty